Zamanı Işık İle Takip Edeceksiniz

Seiko 2014 yılının en büyük teknolojik çıkışlarından birine imza attı. Seiko Astron GPS Solar koleksiyonu olan bu teknolojik saat aynı zamanda ışığın gücünü kullanarak, dünyada ki tüm zaman dilimlerine kendini otomatik olarak ayarlayabiliyor.
seiko-astron-gps-solarGeçen yıl tanıtılan Seiko’nun Astron GPS Solar koleksiyonu büyük ilgi görmüştü. Yetkililer bunun farkında olacak ki 2014 yılında da koleksiyonu genişletmeye devam ediyor. Son zamanlarda yeni modellerinide koleksiyona katan Seiko, saat sektöründe en çarpıcı çikış yapan firma ünvanına sahip. Astron GPS Solor modelinin olağanüstü teknolojisi sayesinde dünyasının neresinde olursanız olun, modelin GPS alıcıları sayesinde dünyada ki tüm zaman dilimlerine ışığın gücünu kullanarak ayarlayabiliyor.
Hiç bir zaman pil değiştirmeye gerek duymayacaksınız. Çünkü yeni Astron gökyüzünü gördüğü her an yerel saati 100.000 yılda, 1 saniyelik hassasiyet ile öğrenmenize olanak sağlıyor. Astron ilk modelinde Quartz hassasiyetini kol saatlerine getirerek tüm dünyada saat endüstrisini sonsuza kadar değiştirdi. Yeni Astron modeli ise bu devrimi bir adım daha ileri taşıdı.
Seiko’nun yeni modelinde GPS Solar teknolojisinin sınır tanımayan zaman ölçme sistemini kullanıyor. Yeni koleksiyona 6 model daha ekleyen Seiko, çift taraflı kesimi ile bombelendirilen safir cam ile küreyi andırırken, kadrandaki dünya haritası modeli ise uzaydan bakılıyor hissi yaratıyor.

Bizim görüşümüz; Seiko Astron serisi bir saatle fark edilmemeniz imkansız diyebiliriz. Hem şıklığı hem de dikkat çekiciliğiyle ilgi odağı olmanızı sağlayacak bu saat serisinin fiyatları ise 10.000 TL civarından başlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir