Swatch Saat Modelleri

Saat üretimi konusunda en başarılı firmalardan biri olan Swatch saat uzun yıllardan beri başarıyla bugünlere gelmiştir. Firma kalitesiyle ve yaptığı şık çeşit çeşit saatlerle dikkat çekmektedir. Bir çok saat kullanıcısının vazgeçemediği ünlü markaların başında geliyor. Tasarladıkları saatler ile fark yaratan swatch saat kalitesini ve ününü tüm dünyaya kanıtlamış bir saat markasıdır. İlk olarak İsviçre de 1983 yılında satış yapmaya başlayan marka o dönemin koşullarıyla mücadele etmek zorunda kalmıştır. O dönem de ülke de çok büyük bir kriz baş göstermiş ve üreticiler çok zor durumda kalmıştır. İsviçre saat sektörü krizin yanında bir de Japon markalarıyla mücadele etmek zorunda kalmıştır. Bütün bu zorlukla rağmen swatch bütün hazırlıklarını yaptı ve normal piyasa sayının altında saat üretti. Ancak ürettiği saatleri en yüksek kalite ve özenle yapmışlardır. Ürettikleri üstün kalite kol saatlerini çok ucuz bir fiyatla satmaya başlayan swatch saat o yılların en başarılı kol saati markası olarak seçilmiştir. O zamanlardan bu güne kadar bu marka büyüyerek ve kalitesine kalite katarak gelmiştir. Önceleri plastik kordonlu saat üreten firma zaman geçtikçe yelpazesini genişletmiş ve metal kordonlu saat üretmeye başlatmıştır. Bir çok bayan ve erkek saati üreten swatch saatin çok kaliteli olma ve uzun yıllar dayanma özelliği nedeniyle özellikle beyler tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Sizler için swatch markalı bir kaç erkek saat modelleri araştırması yaptık.

Swatch YOG407 Kol Saati

Fiyatı:340 TL
Klasik tarzı seven beyler için ideal bir saat. Şık siyah deri kordonuyla takım elbisenizi tamamlayacak bir saattir. Bu saat ile katıldığınız davetlerde veya toplantılarda tüm dikkatler sizin üzerinizde olacak.

SWATCH YTS703G

Fiyatı:220 TL
Metal kordonuyla göz kamaştıran bu saat metal kordona dışında saat kullanamayanlar için harika bir seçim olacaktır. Her ortama uyan ve dikkatleri üzerinizde toplanacak olan bu saati alınca vazgeçemeyeceksiniz.

SwatchYOB100

Fiyatı: 445 TL
Spor tarzından hiç ödün vermeyen beyler için üretilmiş mükemmel saatlerden bir tanesi. Göz dolduran harika tasarımı ve şık görüntüsüyle bu saat farkınızı ortaya koymanıza yardımcı olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir