Sporunda Bir Saati Vardır

Sağlık için hiç şüphesiz üşenmeden spor yaparız. Yapmaya çalışıyoruz daha doğrusu :) Spor tarzı sevenler için bir şeyler yazalım dedik. İnternette bir kaç tık ile çok güzel bir saat buldum erkekler için ama bize göre kadınlarda kullanabilir. Hem renklerin uyumu hem de markasıyla aslında hepimizin bildiği bir saat. Sıkı durun saati söylüyorum. Sporda Lacoste Geçiyor. İşte bu yazımızda Lacoste’nin 2010709 model saatinden bahsedeceğiz.

Lacoste-2010709Resimde de gördüğünüz gibi saatin ayrı bir renk havası var. Yeşilin ve beyazın oluşturulduğu bütünlükte adeta saat karnavalı yaşanıyor.

Saatin özelliklerinden bahsedelim. Çelik ile güçlendirilmiş 43mm çapında kasa tasarlanmış. Kasanın rengi gri yapılmış. Ayrıca mineral cam kullanılmış.

Saatin mekaniksel özelliklerinden de bahsedelim. Takvim ve kronometrede saatte yer bulmuş. Spor bir saat için olması gerekenler. Analog sistem tercih edilmiş.

Ayrıca saatte 3 ATM su geçirmezlik özelliğide mevcut. Yani 30 metreye kadar dayanıklı bir saat üretilmiş.

Sonuç olarak tam spor adamları ve kadınları için üretilmiş bir saat. Spor tarzi sevenler için bence en iyi tercih olabilir. Fiyatına gelecek olursak internetten %35 indiirmle 520 TL gibi bir fiyata alabilirsiniz. Bu fiyatı hak ediyor olması bu saati çok özel kılıyor.

Bir başka saat tanıtımında görüşmek dileğiyle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir