Sony SmartWatch 2

Galaxy Gear’dan önce piyasaya çıkan ve ilk dokunmatik saat özelliğini taşıyan Sony SmartWatch 2 andorid telefonu olanlar için mutlaka bulunması gereken bir saat özelliği taşıyor. Bluetooth üzerinden kulaklıklar gibi akıllı telefonunuzla iletişim sağlayan bu saatle, telefonunuzda olup biten herşeyi sadece bu saat üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Google Play üzerinde bulabileceğiniz yüzlerce SmartWatch için yazılmış uygulamada cabası.

Smartwatch 2 üzerinden telefonunuzu kumanda edebilir, arama yapabilir ve çağrı alabilirsiniz. Tek dokunmayla aramayı cevaplayabilir ve ellerinizi kullanmadan görüşme yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca gelen geçmiş çağrıları görüntüleyebilir ve yeni bir çağrı başlatabilirsiniz.Sony-Smartwatch-2

Düşünsenize yağmur yağıyor ve telefonunuza su girebilir. Sony Smartwatch bu hiç dert değil, çünkü saateniz üzerinden tüm görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Güneşli havalarda ise ekran görünmeme sorunu yok gibi bir şey. Özel ekranı sayesinde güneşli havalarda ekranı görmeme gibi bir sorununuz kalmamış bu saatle.

Smartwacth’ın bir diğer özelliği ise bağlantılarla uğraşmamanız. Ürünü kutusundan çıkartın ve Android telefonunuza dokundurun. Anında bağlantı sağlanacaktır. Smartwatch iki Andorid 4.0 ve üzeri destekleyen tüm cihazlarla uyumludur.

Tasarıma gelirsek, bir çok kişiden alınan yorumlara göre bir çok saatten daha şık ve güzel duruyor. Telefonu kontrol etmek, pusula, saat, kronometre ve süre ölçer gibi standart özellikleri de üzerinde barındırıyor. Son olarak Sony SmartWatch aldığınızda size şık bir bileklikte hediye olarak gelecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir