Seiko Astron | Yeni Nesil Saat Modelleri

Geçtiğimiz yılın en büyük çıkışı herkes tarafından kabul görür ki Seiko Astron GPS Solar koleksiyonu… Dünyadaki 39 zaman dilimine göre kendini ayarlayabilen bu saatler, tüm özelliklerini de ışığın gücüyle sağlıyor.

2013’de Seiko Astron GPS Solar koleksiyonu en çok ilgi gören modellerden olmuşken, koleksiyonun 2014 yılında genişlemesi takipçilerini sevindirdi. 2014 yılında da yeni modellerle en iyi çıkışlardan birine imza atan Seiko, saat sektöründe iddiasını her geçen gün güçlendirerek devam ettiriyor. İsminden de anlaşılacağı gibi GPS Solar teknolojisi ile dünyadaki 39 zaman dilimine göre sadece ışık gücüyle kendini ayarlayan Seiko Astronlar son teknoloji harikalarından.

1969 yılında Astronun Quartz devriminden sonra, Seiko yeni bir devrimin eşiğine gelmiş gözüküyor. Yeni Astron serisi bir devrim daha yaratabilecek mi acaba?

Peki bu devrimin genel itibariyle özellikleri neler olacak?

En göze çarpan özellik pil değişimi devri artık kapandı. Seiko Astron GPS Solar serisi gökyüzünü gördüğünüz her yer de saati ayarlıyor ve 100 binde bir saniyelik hassasiyetle size saati gösteriyor. Bunun yanında olağanüstü tasarımlarda bu saatlerin ilgi çekici bir yanı. Küreyi andıran safir cam, meridyenlerden esinlenerek tasarlanmış indeksler ve kadranlarda ki dünya haritası çizimi sanki dünya’ya uzaydan bakıyormuşsunuz hissi yaratıyor.

İşte size yeni Seiko Astron GPS Solar modellerinden birkaç örnek;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir