Orient Marka Saatler

 Orient marka saatler, dünya genelinde nam yapmış ve kalitesini her açıdan insanlara kanıtlamış markalardan birisi olarak dikkatleri çeker. Kısa zaman içerisinde yaşanan gelişmeler ile birlikte çok önemli adımlar atıldı. Klasik saat görünümünden sıyrılma çabası içerisinde olan marka tasarımcıları, insanlara daha yenilikçi modeller sunma konusunda diğer markalara nazaran çok daha etkili çalışmalar yürütmektedirler.

 Orient markası, dünya genelindeki marka değerini kanıtlamıştır. Saat sektöründe kısa süre içerisinde önemli yatırım yapmış ve bu yatırımların geri dönüşlerini maksimum düzeyde almıştır. Bu nedenle genişleme oranı çok daha fazla yükselmiştir.

 eski-saatler

Orient Kaliteli Kol Saatleri

Orient, kol saatleri konusunda şekil ve özellik anlamında farklılıklar getirmiştir. Kristal ve mineral cam kullanımı konusunda katı bir görüşleri söz konusudur ve bununla birlikte renk uyumuna fazlası ile önem veren bir markadır. Tasarımcılar, alakasız renkler kullanmaktan tamamı ile kaçınmak ile birlikte kaliteli bir kasa yapısı üretimi yapmayı daima tercih etmişlerdir.

 Aynı zamanda bayan saatleri konusunda altın kaplama modelleri ile birlikte çok daha değerli bir konuma ulaşmayı başarmışlardır. Saatlerindeki esnek yapı ve zerafet, kaba kasa modellerine nazaran çok daha fazla tercih sebebi olmasına neden oluyor.

Orient, SEIKO İşbirliği

 1955 yılında kurulan ve kısa süre içerisinde adından sıkça söz ettiren marka, 2009 yılında SEIKO bünyesine dahil edilmiştir ve marka değeri bu şekilde çok daha ciddi bir şekilde yükselmiştir. Orient, aynı zamanda kendinden kurmalı mekanik saatler üreten ilk marka olarak da dünya genelinde kendini duyurmuştur.

 Zaman içerisinde dekoratif saatler üzerine de eğilim gösteren marka tasarımcıları, kalitesini en iyi şekli ile sunmuş ve satış rakamları konusunda da diğer markalara nazaran farkını ortaya koymuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir