Kişiye Özel Resimli Kol Saati

kisiye-ozek-resimli-kol-saatiKişilere özel tasarımların ardı arkası kesilmiyor. Son zamanların yoğun ilgisi altında olan bu tasarımların başında kişiye özel resimli saat modelleri gelmektedir.

Hepimiz kendimize özel tasarımları kullanmayı pek severiz. Bu yüzden özel tasarımlara daha fazla yönelir ve onları hayatımıza dahil ederiz. Günlük hayatta hem kadın hem de erkek tarafından sıkça kullanılan saat aksesuarları artık kişiye özel tasarımlarda yepyeni bir boyut kazanmış durumda. Bu gibi tasarımlardan biri olan resimli kol saati de herkes tarafından oldukça beğenildi. Bu saat modellerinde kişilerin fotoğrafları saat kadrajının içine yerleştilmektedir. Eşinizin, sevgilinizin, çocuklarınızın, annenizin, babanızın veya arkadaşınızın dilediğiniz kişinin resmini tercih edebilirsiniz. Fotoğraflarınız saat içerisinde siyah beyaz olabileceği gibi renkli de olabilmektedir.

Resimli kol saatlerinde deri ve çelik kordon modeller de mevcuttur. Fakat bu özellik şuan için analog kol saatlerde geçerlidir.

Sevdiklerinizi her an yanınızda görmeyi istiyor ve seviyor iseniz bu saat modelleri sizler için oldukça ideal tasarımların başında gelmektedir. Tarzınıza uygun olan bu saat modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir