Camel Kordon Saatler

camel-kordon-saat2015 yılına dair aksesuar dünyasında beklenen trendler yavaş yavaş kendisini göstermeye başladı. Trend renkler, trend tasarımlar vitrinlerde yerini aldı. 2015 yılına dair trend renklerin başında ‘camel’ olarak nitelendiren renk gelmektedir. Camel kendisini saat modellerinde, kıyafetlerde, ev akseseuarlarında kısacası hayatın her alanında bir anda ortaya çıktı.

Camel rengine bakıldığında soft ve oldukça açık kahverengi değerlerinde seyreden bir renktir. Ara ara krem tonlarına da rastlayabileceğiniz camel rengi özellikle saatlere ayrı bir hava katmaktadır. Bilindiği gibi bu yıl saat modasında rengarenk kordonlar oldukça popülerdi. Geniş ve renkli kordona sahip saat modelleri bu yıl saat severlerin bileklerini süsledi. Bu renklerden camel 2015 yılında daha bir ön plana çıkacak gibi. Çünkü camel sahip olduğu renk skalası sayesinde günlük hayatta her türlü kıyafet ile uyum sağlayabilmektedir. Dolayısıyla camel kordon saat modelleri 2015 yılının trend saat modellerinden biri olacaktır. Günlük ve iş hayatında kolayca kullanabileceğiniz camel kordon saat modelleri oldukça şık tasarımlardır.

Camel kordon saat modellerinde koyu ve açık renkler mevcuttur. Camel kordon saatler özellikle açık renk kıyafet kombinlerinde kendisini fazlasıyla ön plana çıkarmakta ve dikkat çekmektedir. Camel kordon saat modelini diğer saat tasarımlardan ayıran özelliklere baktığımızda; kordon olarak kirlenme ihtimali çok fazla bulunmayan bir yapıya sahiptir. Yani beyaz kordon kadar kolay kolay kirlenmez.

Camel kordon saat modellerini gönül rahatlığıyla hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir