Bir Saat Ne Kadar İlginç Olabilir ki?

Ansızın uzay çağını ve ansızın taş devrini yaşayabilirsiniz desek inanır mısınız? Ya da sizleri eski zamanlara götürecek bir saat olduğunu düşünün. Ne kadar da güzel olurdu. Erkeklerin neredeyse hepsinin en çok kullandığı aksesuar saattir. Özel günlerde erkeklere verilen hediyelerin %80’de saattir. Bu bir gerçek çünkü hediye seçiminde sıkışan bayanlar ya da arkadaşlar kurtarıcı olarak saati düşünmektedir. Peki farklı olmak istemezsiniz. İşte sizlere bu yazımızda zamanı gerçekten yaşayabileceğiniz saatler göstereceğiz.

en-ilginc-saat-modelleri

İşte ilk saatimiz karşınızda. Çok ilginçmiş dediğinizi duyar gibiyim. Erkek arkadaşınıza bu saati hediye ettiğinizi düşünün ve şaşkınlığı karşısında onu nasıl izlediğinizi hayal edin. Çarkların dizilişi, saat kadranı, saniye kadranı o kadar ilginç ki insanın sürekli saate bakası geliyor. Kısacası zamanın nasıl işlediği anlamış oluyoruz tabir-i caizse. :) Açıkçası ilginç saat modelleri dediğimizde aklımıza ilk bu model geldi desek yeridir.

farkli-saat-modelleri

Eski çağlarda kullanılan kum saatlerini yeniden kullanmak nasıl bir duygu olurdu. Geleceğin saatleri arasında olan bu saat ile geçmişi tekrar yaşar gibi oluyorsunuz. Dijital kum çağının başlangıcı diyebiliriz bu saatimiz için. Dijital kumlar alt hazneye düştüğünde saati çevirmenize gerek yok, o kendini yeniler her zaman. :)

yeni-saat-modelleri

İşte bir diğer saatimizde 1950’lerden gelen fotoğraf makinesini andırıyor. Fotoğrafla ilgilenen ya da fotoğraf makinelerine karşı ayrı bir hobisi olan erkek arkadaşınız için hediye edilebilecek en ilnç saatlerden ve en otantik saat seçeneklerinden biri. Bizce farklı olmamak için hiç bir sebep yok üstüne o kadar çok seçenek var ki erkek arkadaşınız her zaman farklı kalacak.

Bir başka yazımızda daha da otantik saat seçenekleri ve ürün incelemelerimiz ile karşınıza çıkmak dileğiyle. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir