Bilinen En İyi 10 Saat Markası

Çeşitli saat markaları her yıl yeni modeller tasarlayarak, yeni saat modelleri ortaya koymaktadır. Bu modeller saat severler tarafından ilgiyle takip edilir. Fakat herkesin kendine göre belirlediği bir saat markası vardır ve kolay kolay bu alışkanşıktan vazgeçmez.

Bilinen en iyi 10 saat markası nedir?

Casio

Casio saat endüstrisi konusunda uzmanlaşmış ve 1496 yılında kurulmuş bir markadır. Yıldan yıla çıkardıkları ilginç saat modelleriyle adından sıkça söz ettirmektedir. Bunlardan bir tanesi şoka dayanıklı tüm doğa ve hava şartlarında çalışabilen G-Shock modeli be aynı zamanda casio hibrit modelidir.

Tag Heuer

1860’tan bu yana saat endüstrisinde faaliyet göstermektedir. Lüks saat markalardan bir tanesidir. Bu saate sahip olmak aynı zamanda statünün bir göstergesidir.

Seiko

1881 yılından bu yana giderek ün kazanmış bir saat markasıdır.

Timex

ABD’nin en büyük saat üreticisi olarak bilinir. Timex saatler dizaynı, fonksiyonelliği, teknolojisi ve modernliğiyle ön plana çıkmaktadır.

Citizen

Dünyanın sayılı saat üreticilerinden olan Citizen 1924 yılında kurulmuştur. Çalışmak için sadece ışığa ihtiyaç duyan Eco-Drive serisi en bilinen modelleridir.

Titan

Dünyanın ve Hindistan’ın en büyük 5.saat üreticisi olarak bilinir. Aynı zamanda modern Quartız teknolojisini sunan firmadır.

Patek Philippe

Bu marka tasarımlarında mükemmelliğe önem vermektedir ve modellerini de bu doğrultuda ortaya koymaktadır.

Vacheron Constantin

İsviçre markasıdır ve 1735 yılında kurulmuştur. El işçiliğiyle tasarlanan bu marka saatlerin bazı modelleri 4 milyon dolardan satılmaktadır.

Omega

Zaman tutma konusundaki profesyonelliği tüm dünya tarafından bilinmektedir. Aya giden ilk saat ünvanı taşımaktadır, aynı zamanda denizciler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Rolex

Dünyanın en prestijli 100 markası içerisinde yer almaktadır. Lüks saat markalarından biri olarak bilinir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir