Bayan Saat Modasında Yeni Trend

pembecasio2016 Bayan Saat Modası oval kadranların öne çıktığı, metal kayışların adeta damgasını vurduğu özelliğe sahip. Altın ve gümüş rengi metal kayışların oval kadranla bütünleştirildiği saat tasarımları, 2016 yılının en revaçta modelleri arasında başı çekiyor. 2016 yılında saatler yine sade görünümüyle dikkat çekiyor. Özellikle ince çizgilerin şık tasarımla buluşturulduğu Casio bayan kol saati modelleri hayatı kolaylaştıran birçok detayla zenginleştirilmiş.

Ekranı renkli oval saatler, mineral cam, su geçirmezlik, çelik kasa ve takvim gibi özelliklerle donatılmış. Kadınların zarif bileklerine çok yakışan bu saatler, renkli ekranı ile her saatinizin renkli geçmesini sağlayacak. Özellikle gümüş rengi metal kayış saatlerde kullanılan renkli ekranlar, şık tasarımıyla göz dolduruyor.

beyazkayis

Renkli kayışlı modeller de bu senenin trend saat modelleri arasında yer alıyor. Mavi, beyaz, pembe kayışların dikkati çektiği bu modeller, oval bir kadrana sahip.

saricasioAltın sarısı renklerde üretilen saat modelleri de adeta güneşin parlaklığını yansıtıyor. Yine oval kadranların göze çarptığı bu modellerde daha ihtişamlı bir görünüm hakim.

Gümüş rengi metalik görünümüyle son derece şık bir görünüme sahip saatler sadeliğin şıklıkla buluşması haline geliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir