2014 En Lüks Erkek Saat Modelleri

Artık kol saatlerinde çelik, gerçek deri, organik cam, safir cam ve daha bir çok özelliklerde modeller mevcut. Fiyatları ise bazen özelliklerine bazende markasına göre değişiklik göstermekte. Cep telefonlarının saatlerin önüne geçtiği şu günlerde ise farklı tasarımları ilgi çekiciliğini korumaya devam ediyor.

2014 yılında piyasaya çıkan ve çok ilgi gören modelleri sizler için derledik. Ucuzdan pahalıya doğru gidelim :)

Lange & Sohne Perpetual Calendar Terraluna

Lange & Sohne Perpetual Calendar Terraluna

45.5 mm kasa çapı ve 3 göstergesiyle baya gösterişli bir saat modeli. Dikkat çekici kısmı kasanın üst kısmında ki saniye göstergesi ve sağ altta ki saat göstergesi. Sol alt kısımda ise dakika göstergesi bulunuyor.

Piaget Altiplano 900P

Piaget Altiplano 900P

1957 yılında kurulan İsviçre Saat markalarından Piaget ince tasarımlı saatleriyle nam salmış bir firma. Bu saat ise bugüne kadar üretilen en ince saat modeli. 3,65mm kalınlığında ki bu saatin içerisinde ise 145 ayrı parça mevcut. Fiyatı ise 20.000 $ civarında.

Richard Mille RM63-01 Dizzy Hands

Richard Mille RM63-01 Dizzy Hands

Richard Mille saatçilikte sınır açan hem teknik hem de estetiğe önem veren nadir bir saat markasıdır. Konsept olarak tasarlanan bu saatte görebileceğiniz üzere hem tasarım hem de teknik saatte özenle kullanılmış. Fiyatı ise 120.000$

Greubel Forsey Platinum GMT

Greubel Forsey Platinum GMT

Bugüne kadar hep özel tasarımlar üreten Greubal Forsey, Platinyum GMT modeliyle de özel tasarımlarına bir yenisini ekledi. Saatin sol alt köşesinde yer alan Dünya gerçek zamanlı olarak hareket halinde ve hangi şehirdeyseniz o şehrin saatini gösterebiliyor. Fiyatı ise diğerlerine göre baya bir pahalı, 600.000$

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir